Klimatyzacja     Pompy ciepła    Oczyszczacze powietrza


Klimatyzacja montaż, oczyszczacze powietrza, pompy ciepła Bielsko-Biała Tomaszów Mazowiecki Opoczno Czechowice-Dziedzice

 

 

Z uwagi na świadomość jak złej jakości powietrze nas otacza, oferujemy Państwu oczyszczacze powietrza, które w krótkim czasie usuwają z powietrza w pomieszczeniach ponad 99% zanieczyszczeń. Część z oferowanych przez nas modeli posiada dodatkowe funkcje takie jak nawilżanie, czy jonizację powietrza, a wybrane modele posiadają dodatkowo lampę UV dezaktywującą bakterie, grzyby, pleśnie i wirusy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo oczyszczacze marki Rotenso oraz LG.

 

Wszystkie prezentowane poniżej oczyszczacze marki Rotenso posiadają:

- zdolność usuwania nawet 100% cząsteczek pyłu zawieszonego PM10, negatywnie wpływającego na układ oddechowy

- zdolność usuwania 99,9% cząsteczek pyłu zawieszonego PM2,5, zdolnego do bezpośredniego przedostania się do krwioobiegu

- zdolność usuwania formaldehydu CH2O w ponad 96%

- zdolność usuwania bakterii w 97,6 %

Rotenso Cleo - 419 złotych 

Bardzi cichy, o poziomie mocy akustycznej nawet 25 dB(A), do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2, wyposażony w następujące filtry: elektrostatyczny, węglowy, antybakteryjny, nano oraz jonizator.

 

 

Rotenso Wint - 599 złotych

Poziom mocy akustycznej od 35 dB(A), do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2, wyposażony w następujące filtry: elektrostatyczny, antybakteryjny, węglowy, nano oraz jonizator i lampę UV.

 

 

Rotenso Piura - 729 złotych

Poziom mocy akustycznej od 35 dB(A), do pomieszczeń o powierzchni do 60 m2, wyposażony w następujące filtry: elektrostatyczny, antybakteryjny, węglowy oraz jonizator i lampę UV.

 

 

Rotenso Ione - 1149 złotych

Poziom mocy akustycznej od 35 dB(A), do pomieszczeń o powierzchni do 70 m2, wyposażony w sterowanie WiFi, jonizator, nawilżacz, wskaźnik poziomu stężenia pyłów PM2,5 oraz następujące filtry: elektrostatyczny, antybakteryjny, węglowy, wodny.

 

Rotenso Qube - 1749 złotych

Poziom mocy akustycznej od 38 dB(A), do pomieszczeń o powierzchni do 85 m2, wyposażony w sterowanie WiFi, jonizator, nawilżacz, lampę UV, wskaźnik poziomu stężenia pyłów PM2,5 oraz następujące filtry: elektrostatyczny, antybakteryjny, węglowy, nano, nanokrystaliczny, wodny.

 

 

Rotenso Aero - 2149 złotych

Poziom mocy akustycznej od 40 dB(A), do pomieszczeń o powierzchni do 120 m2, wyposażony w sterowanie WiFi, jonizator, nawilżacz, lampę UV, wskaźnik poziomu stężenia pyłów PM2,5 oraz następujące filtry: elektrostatyczny, antybakteryjny, węglowy, nano, nanokrystaliczny, biologiczny.

 

 

 

Rotenso LG Panasonic Hisense autoryzowany montaż